friendly link - friendly link - friendly link - friendly link - friendly link - friendly link - friendly link - friendly link - friendly link
ایجاد یک حساب کاربری

سبد خرید

بستن

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

کندال جنر و ریحانا آنها را می پوشند.

توسط
۱۳۹۷-۱۲-۱۴

وقت آن است که کلاه ها و عکس های خبری خود را برای استراحت بگذارید ، زیرا این فصل همه چیز مربوط به برت و کلاه های دوچرخه سواری است این روند در اوایل سال ۲۰۱۷ هنگامی که دیدیم مدل ها و افراد مشهور مورد علاقه ما مانند بلا حدید ، ونسا هادگنز ، کندال جنر و ریحانا آنها را می پوشند ، به یک ضربه بزرگ تبدیل شد. این روند اکنون کاملاً خود را در خیابان ها برقرار کرده است ، به خصوص که Chanel باعث شده این beret در طول نمایشگاه Cruise 2019 مشهورترین لوازم جانبی آن باشد.

اما به عنوان یک سخت افزار ژاکت رایگان، تبلیغات تلویزیونی و وسایل نقلیه. SED اتحادیه اروپا محیط زیست خنده، در یک لایه بسیار نرم هم. بدون عطر و بوی مانند در حال اجرا در تعطیلات آخر هفته، که می خواهد عنصر بسکتبال.
علامت گذاری به عنوان مدیران اجرائی Aluacm

با این وجود ، بدون اینکه احساس کنید لرزهای برجسته ای را رها می کنید ، پوشیدن یک بتا دشوار است ، و در مورد کلاه دوچرخه نیز همین کار را می کند. اما هر دو سبک ریشه در شورش دارند – این بته توسط شهروندان فرانسوی برای نشان دادن ظریفانه ناسیونالیسم خود در طول جنگ جهانی دوم مورد استفاده قرار گرفت و کلاه های دوچرخه سواری توسط باندهای دوچرخه سوار در اواخر دهه ۴۰ در آمریکا محبوبیت یافت. پس چرا احتیاط را به باد ندهید و طرف خرابکارانه خود را در آغوش بگیرید؟

ناسیونالیسم خود را ظریف نشان دهد

در اینجا ، الهام بخش برای ساختن کلاه برقی و دوچرخهسواری خودتان است.
شهروندان فرانسه برای نشان دادن ظرافت ناسیونالیسم خود را نشان می دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *