friendly link - friendly link - friendly link - friendly link - friendly link - friendly link - friendly link - friendly link - friendly link
ایجاد یک حساب کاربری

سبد خرید

بستن

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

راه اندازی دختران ادویه محدود

توسط
۱۳۹۷-۱۰-۱۵

هفته گذشته ، پس از اعلام تور اتحاد دوباره دختران Spice Girls ، چهار نفره اکنون در حال برنامه ریزی طیف مد هستند.

در حین حضور در نمایشگاه جاناتان راس ، گروه دختران فاش کردند که آنها دامنه لباس محدودی را عرضه می کنند که شامل یک پیراهن ، پیراهن پیراهن و پیراهن توری است که با هشتگ #IWANNABEASPICEGIRL مزین شده است – نمایشنامه ای در تنی سال ۱۹۹۶ Wannabe.

خبر خوب در اینجا متوقف نمی شود. Emma ، Melanie C ، Mel B و Geri همچنین اعلام کردند که ۱۰۰ درصد از عواید این مجموعه به صندوق عدالت جنسیتی کمیک امداد اهدا می شود و این به برابری قهرمانی برای زنان و دختران در انگلیس کمک می کند.

بیشتر بخوانید

تکامل سبک دختران ادویه طی سالها
Comic Relief بودجه برنامه هایی را برای مقابله با خشونت جنسی و خانوادگی مبتنی بر جنسیت و حمایت از توانمندسازی زنان و دختران از زمان شروع در سال ۱۹۸۵ تأمین می کند.

این گفته است که این پول به ما کمک می کند تا به سازمانهای دیگری که چنین کارهای خارق العاده ای را انجام می دهند ، کمک کنیم تا تغییرات را کمک کنیم.

“برابری و حرکت قدرت مردم همیشه در قلب گروه بوده است. Spice Girls در بیانیه ای گفت: این در مورد برابری برای همه است ، “هر پسر و هر دختر”.

“ما اخیراً فهمیدیم که خیرین متمرکز بر موضوعاتی که زنان با آن روبرو هستند ، بودجه مورد نیاز آنها را دریافت نمی کنند ، بنابراین راه اندازی یک کمپین برای جمع آوری بودجه برای این موضوعات برای ما و منطقه ای که می خواهیم از آنها پشتیبانی کنیم بسیار باورنکردنی است.”

به طور مشابه ، ویکتوریا بکهام – که در تور مجدداً به گروه نمی پیوندد – تی شرت خیریه Spice Girls خود را برای کمک به روز قرمز بینی Comic Relief در ماه آوریل راه اندازی کرد.

برچسب ها: , ,

یک نظر

  1. ادمین

    متشکرم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *